Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Twoje ulubione anime

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kazukiko
Academy student
Academy student
Kazukiko


Nick in game : Madguide
Liczba postów : 49
Reputacja : 1
Join date : 30/08/2013
Age : 27
Skąd : Polska

Twoje ulubione anime  Empty
PisanieTemat: Twoje ulubione anime    Twoje ulubione anime  Icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:23 pm

Nie wiem czy dobrze zamieściłem temat wydaje mi się ,że tak. Pewnie każdy z was ma swoje ulubione anime ,proponuje się nimi podzielić z resztą użytkowników forum, którzy poszukują jakiegoś dobrego tytułu ale nie wiedzą na co się zdecydować. Więc ja jako pierwszy zacznę by pokazać wam jak by to miało wyglądać:

1. "Fiary tail" (historia opowiadająca o pewnej Gildii magów w magicznej Krainie Fiore)
2. "Shingeki no Kyojin" (historia pewnego nastolatka ,który jako marzenie obrał sobie wstąpienie do oddziału zwiadowców)
3. "One Piece" (Przygody nastolatka , którego marzeniem jest zostać królem piratów)
4. "Sword art Online" (Dramat tysięcy młodych ludzi ,którzy zostali uwięzieni w grze video i muszą walczyć o przetrwanie)
5. "Oda Nabuna no Yabou" (ciekawa historia o nastolatku przeniesionym do przeszłości )
6. "Naruto" (Świat ninja w którym chłopak o imieniu Naruto ma zamiar zostać hokage)
7. "Utawarerumono" (Anime opowiada historia Eruru oraz jej siostry Aruru ,które znajduja rannego mężczyzny bez imienia)
8. "Kuroko no basuke" (Coś dla fanów koszykówki)
9. "Ao no Exorcist" (historia dwóch braci wychowanych przez Egzorcystów)
10. "Hellsing" (Historia organizacji polującej na wampiry)
Powrót do góry Go down
Roy.
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Roy.


Nick in game : Roy
Liczba postów : 16
Reputacja : 1
Join date : 30/08/2013
Age : 34
Skąd : Nyan Land

Twoje ulubione anime  Empty
PisanieTemat: Re: Twoje ulubione anime    Twoje ulubione anime  Icon_minitimeSob Sie 31, 2013 7:16 pm

Oto moje skromne Top 5:

1. "One Piece" (Anime opowiada o przygodach nastolatka o imieniu Monkey D Luffy, który wraz z przyjaciółmi dąży do zdobycia słynnego skarbu One Piece, dzięki któremu posiadacz stanie się Królem Piratów).
2. "Kaichou Wa Maid-Sama" (Anime opowiada o pewnej dziewczynie o imieniu Ayuzawa Misaki. Jest przewodniczącą szkolną, która nienawidzi reprezentantów płci męskiej. Potajemnie pracuje w kawiarence, gdzie obsługa przebrana jest za pokojówki. Pewnego wieczoru chłopak o imieniu Usui Takumi odkrywa jej tajemnice...)
3. "Death Note" (Anime opowiada o nastolatku Yagami Light, który jest szkolnym geniuszem, chociaż wyglądem również nie odstrasza. Pewnego dnia podnosi on z ziemi notatnik śmierci, który zdolny jest do zabicia jakiejkolwiek osoby, wystarczy że spełni kilka warunków...)
4. "Tasogare Otome x Amnesia" (Anime opowiada o chłopaku imieniem Teiichi Niiya, który jest uczniem liceum, w którym krąży legenda o duchu Yuuko, który straszy i porywa uczniów placówki. Nasz główny bohater ma odmienne zdanie, przez co Yuuko zakochuje się w młodym chłopcu, przez co potrafi ją dostrzec...)
5. "Sword Art Online" (Anime opowiada o grze, w którą człowiek mógł grać poprzez założenie specjalnego hełmu, który oddziaływał odpowiednio na mózg, aby stworzyć wirtualną rzeczywistość. Gra zyskała ogromną popularność, wkrótce po tym twórca gry postanowił przeobrazić grę w rzeczywistość...)

Najgorsze Anime:
- "School Days" (Anime opowiada o chłopaku, który zakochał się w pewnej dziewczynie z pociągu, a później "przeleciał" całą szkołę... scratch )
Powrót do góry Go down
Reider
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 1
Reputacja : 0
Join date : 14/09/2013

Twoje ulubione anime  Empty
PisanieTemat: Re: Twoje ulubione anime    Twoje ulubione anime  Icon_minitimeSob Wrz 14, 2013 12:38 pm

Oto Moje Top 5 Razz

1.Naruto

2.Fairy Tail

3.Bleach

4.Full Metal Alchemist

5.Soul Eater

Wiem ,Że Skromnie Ale Nie Oglądam Więcej Anime Very Happy
Powrót do góry Go down
Kayou
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 5
Reputacja : 0
Join date : 23/09/2013

Twoje ulubione anime  Empty
PisanieTemat: Re: Twoje ulubione anime    Twoje ulubione anime  Icon_minitimeCzw Wrz 26, 2013 4:39 pm

Głupio by mi było napisać które jest ulubione, ponieważ jest kilka ciekawych tytułów, których ni jak nie da się powiązać - bo przecież taka małpa, słoń czy ryba są lepsi w czym innym :)Podaje zatem listę anime, które z całą pewnością warto obejrzeć. Jako, że nie umiem pisać recenzji tak aby zachęcić kogoś do oglądania anime, podaje nazwy tytułów i ewentualnie kilka słów, a recenzję pozostawiam ''tanuki anime'' Smile

Full Metal Alchemist: Brotherhood - FMA oparte do końca na mandze. Jedno z najlepszych anime jakie kiedykolwiek widziałem. Nie mam zamiaru pisać spoilów więc zachęcam do obejrzenia 1 odcinka.
Seitokai Yakuindomo - Humorystyczne anime. Wiele razy śmiałem się bardziej niż to konieczne, dla wielbicielów komedii (z podtekstami) konieczny.

Hunter x Hunter - Podobne do FMA, ale w nieco bardziej mrocznym klimacie. Również zaryzykowałbym porównanie do Dragon Balla, lecz fani DB mogą się zezłościć (bo ich anime jest niepowtarzalne, rzecz jasna Smile

Tasogare Otome X Amnesia - pierwszy romans na który się natknąłem, szczerze powiedziawszy po pierwszym odcinku myślałem że to horror. Krótkie anime, definitywnie warte obejrzenia.

Fairy Tail - pogłoski chodzą, że twórca FT uczył się od Akiry Toriyamy (rysował mangę do DB), skąd widać nieodparte podobieństwo do DB. Anime również warte polecenia, lecz anime nadgoniło mangę i zrobili dłuższą przerwę w emisji odcinków.

Death Note - Roy już świetnie opisał.

Stein's Gate - Warte polecenia jeżeli komuś się spodoba 1 odcinek, gdyż akcja z każdym odcinkiem coraz bardziej zapiera dech w piersiach do momentu ''zegarka''. Końcówka też jest świetna. Fani sci-fi mogą odrazu się zabrać za ten tytuł :-)

Tengen Toppa Gurren Lagann - Jedno z najlepszych anime jakie widziałem, lecz straciło swoją ''moc'' w pewnym momencie którego nie mam zamiaru zdradzać - obejrz, zobacz Smile PS. Jedna z najpiękniejszych kobiet w anime tam występuje :>

I pięknym akcentem pod tytułem ''moje nudne szkolne życie (jap. Nichijou)" zakończę ten wpis. Anime wbrew pozorom jest jednym z lepszych tytułów dla fanów japońskich żartów, kreska również bawi :)O DB ani Pokemonach nie wspomnę, gdyż teoretycznie każdy je widział i wie czy mu się podobają. Podam swojego MYL jeżeli ktoś chce zobaczyć co oglądałem i jak oceniałem tutaj.
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Dream Run
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Dream Run


Nick in game : Dream Run
Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 13/09/2013

Twoje ulubione anime  Empty
PisanieTemat: Re: Twoje ulubione anime    Twoje ulubione anime  Icon_minitimeCzw Wrz 26, 2013 9:59 pm

Full Metal Alchemist: Brotherhood - uwielbiam anime, jak już Kayou napisał, oparte w całości na mandze, przyjemnie się ogląda, historia powala a każdy odcinek potrafi zaskoczyć. W odróżnieniu od niektórych pozycji w FMA wzięli pod uwagę obrażenia uzyskane w walce (bohater nie otrzymuje jakiegoś niebywałego rage'a, dzięki któremu niszczy przeciwników, można nawet zaryzykować stwierdzeniem, że z niektórych potyczek wychodził cało jedynie dzięki szczęściu).

Death Note - taki must watch wśród anime, historia interesująca, chociaż mi osobiście po śmierci L odcinki ciężej wchodziły niż te przed. Podczas oglądania silnie wpływał na moją psychikę. Po kilku odcinkach odruchowo zaczynałem dostrzegać świat w ciemnych barwach (oglądanie późną jesienią jeszcze bardziej potęgowało moje odczucia). Łatwo wczuć się w głównego bohatera, który uważa, że jest w stanie uczynić świat doskonałym poprzez mordowanie zabójców, gwałcicieli i innych oprychów.

Bleach - obejrzałem już kilka razy całą serię i nadal lubię do niej wracać. Z niecierpliwością czekam na powrót.

Naruto - przyjemne do oglądania, w teraźniejszych odcinkach strasznie przeciągają (po odcinkach 330 i 331 odczuwalny niedosyt). Według mnie mogliby powrócić do ścieżki dźwiękowej z pierwszej serii bądź z początków shippuudena.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Twoje ulubione anime  Empty
PisanieTemat: Re: Twoje ulubione anime    Twoje ulubione anime  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Twoje ulubione anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Twoje ulubione AMV

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Generalne Forum :: Rozmowy o Anime-
Skocz do: