Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiony sport.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tfist
Academy student
Academy student
Tfist


Liczba postów : 25
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2013

Ulubiony sport. Empty
PisanieTemat: Ulubiony sport.   Ulubiony sport. Icon_minitimePią Wrz 20, 2013 6:39 pm

Zgodnie z tematem, podzielcie się ze mną ulubionym sportem oraz dlaczego takowy lubicie x)

Moim sportem nr1 jest Siatkówka, dlaczego? Jest sportem drużynowym, który potrafi dostarczyć bardzo wielu emocji x)
Powrót do góry Go down
Krioo
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 13
Reputacja : 0
Join date : 14/09/2013

Ulubiony sport. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony sport.   Ulubiony sport. Icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 2:20 pm

Moim ulubionym sportem jest

[You must be registered and logged in to see this link.]

:3 :3 :3 :3 :3

Ponieważ nie męczę się aż tak i odpręża mnie to :3
Powrót do góry Go down
Agito
Tutor
Tutor
Agito


Nick in game : Agito
Liczba postów : 12
Reputacja : 1
Join date : 08/09/2013
Age : 31
Skąd : Wrocław

Ulubiony sport. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony sport.   Ulubiony sport. Icon_minitimeSob Wrz 21, 2013 2:53 pm

Moim ulubionym sportem jest MMA. Dlaczego? Ponieważ u mnie w rodzinie każdy facet trenował sztuki walki, szczególnie boks. Stwierdziłem że sam boks jest w sobie nudny i wszedłem w świat MMA. Można się od tego nieźle uzależnić iż adrenalina Cię wciągnie. Robie to na co dzień jak nie mam problemów ze zdrowiem tak jak teraz. Praktycznie to jest sport indywidualny ale to nie jest prawda bo bez swojego teamu daleko się nie zajdziesz. Polecam ten sport dla osób które trenowały jakieś sporty walki lub są dobrymi Atletami. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna to proponuje zacząć od boksu,brazilian jiu jitsu lub zapasów. A potem próbować swoich sił w MMA. Dziękuje:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiony sport. Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony sport.   Ulubiony sport. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiony sport.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulubiony bohater Bleach'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Generalne Forum :: Inne rozmowy :: Sport-
Skocz do: