Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ratujcie Tośka

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kazukiko
Academy student
Academy student
Kazukiko


Nick in game : Madguide
Liczba postów : 49
Reputacja : 1
Join date : 30/08/2013
Age : 27
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 8:07 pm

Shires Tosiek to dno jest zupełnie niezbalansowany i nie wiem czym on właściwie ma być.
-ok heal to 1,5k na lvl 350 (nie powala)
-dmg input około 2-3k łapa + 4000k spell (nie powala)
-mała ilośc many jak na jej zużycie
-papierowa postać róznica między mną a np grimjowem w otrzymywaniu dmg to około 2k a przyrost defa jest mierny.
-Zanhyo ningyo jest nieprzydatne
-Ryusenka powinno być target AoE (tak było w anime)


Tak więc proszę o buff dodam tylko,że naprawdę dobrze go wyskillowałem i jestem lekko rozczarowany .

Pozdrawiam,Kazukiko
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 8:28 pm

Czym ma być? Na pewno nie tankiem ani healerem :p
Przecież ma 2 buffy. Jeden liczbowy, drugi procentowy.
Zanhyo ningyo - może zwiększyć hp?
Ryusenka AoE? To typowo na target działało... Może mały obszar.
Co najwyżej rozważałbym zwiększenie dmg.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Kazukiko
Academy student
Academy student
Kazukiko


Nick in game : Madguide
Liczba postów : 49
Reputacja : 1
Join date : 30/08/2013
Age : 27
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 9:20 pm

shirek ale 1,5k heala przy tej papierkowości = bardzo ciężkie życie dla tośka innymi słowy jego sustain jest bardzo mały i ciężko nim ustać a przecież bije z bliska.
Ryusenka podczas walki z haribo(3 espada) zadziałała obszarowo po trafieniu w cel zajmowała duży obszar tak samo podczas innych walk zresztą oprócz kido tosiek ma bardzo mało spelli obszarowych.
zanhyo ningyo powinno pełnić rolę (przynajmniej tak to sb wyobrażam) wabika powinno wokać i mieć trochę hp ( tak żeby to hp zależało od poziomu postaci np 40% hp bohatera) i nie powinno atakować gdyż w anime tego nie robiło pole do manewru w tej kwestii jest bardzo duże.
Warto było by się zastanowić czym ma być jeżeli dps'em to odstaję od postaci tego typu np ichigo ma większy input dmg więcej się heala i ma podobny dmg ze spelli .
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 9:54 pm

Ok, to lekko zwiększę obszar Ryusenki.
Nie wiem co to znaczy wokać, ale jeśli to o czym myślę, to po to postać znika na 2s, żeby potwory się przerzuciły w tym momencie. Jego hp jest uzależnione od hp postaci - do tej pory było to 10%, teraz zwiększam na 1/3, czyli 33,3%. Atak jakiś jednak bym pozostawił.
Pozostaje chyba zwiększyć ten input dmg ... Albo prędkość zdobywania kidou levela ?
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 9:59 pm

Zgadam się z Kazukiko ;/ Jako najlepszy Tosiek na serwerze mogę śmiało przyznać że jest lekkim gównem .. Nie dość że papierek to takiego to dmg on nie ma + jego heal jest śmieszny a przyrost defa zostawię bez komentarza .Klon w pvp się nie przydaje w ogóle a w expie czasami do ucieczki. A łapę ma nawet dobrą .Mana jest dobra bardziej boje się o jego hp ..Ogólnie mówiąc jest to papierek z średnim dmg . Serio trzeba go jakoś buffnąć ... + dodam że widziałem fajnego skilla na jednym ots bleacha dla Tośka a mianowicie coś na stylu "trumny" 5x5. Głupi przykład: teraz na arenie trudno kogoś mi zabić na mój lvl z podobnym setem ..
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 11:02 pm

Może paraliż w niektórych czarach lodowych?
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 11:20 pm

Paraliż w niektórych czarach lodowych rozwiązał by pvp w pewnym stopniu lecz to musiał być na  spellach których się używa (Chodzi mi o głowny dmg np.Sennen Hyoro) . Ale co z papierkiem ?
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 11:59 pm

Ja jako iż spędzam dużo czasu z Sapkeim, widzę że tosiek potrzebuję większego heal'a o wiele większego bo na 390 sie lczey po 1,5k, troche parodia, patrzac ze ichigo leczy sie po 3,2k, poprawiłbym też jego deff bo strasznie mu leci reiatsu jak i Deffence.
Powrót do góry Go down
Kazukiko
Academy student
Academy student
Kazukiko


Nick in game : Madguide
Liczba postów : 49
Reputacja : 1
Join date : 30/08/2013
Age : 27
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 5:11 pm

kompletne 0 grywalności tą postacią 20 potów marnuje na 1 vasto lorda nie wiem shires czy cokolwiek z nim zrobiłeś ale rukia daje rade bez potów 1 ubić
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 6:36 pm

Zarówno hity z czarów, jak i heal zależą od kidou levela. Zwiększenie prędkości jego nabywania wydaje mi się najwłaściwszym rozwiązaniem. Ponadto dodam paraliż w niektórych czarach. I myślę, że będzie w porządku.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Kazukiko
Academy student
Academy student
Kazukiko


Nick in game : Madguide
Liczba postów : 49
Reputacja : 1
Join date : 30/08/2013
Age : 27
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 7:22 pm

mam naprawdę spore kido (71) i myślę ,że to nie pomoże bo mimo wysokiego lvl kido heal dalej jest tragiczny Smile
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 7:34 pm

71 kidou, nie jest takie spore, ale faktycznie na 71 kidou nadal tosiek malo sie leczy, a zwiekszajac jego przyrost kidou, toski bd jak rukia ;x, ja dalbym mu jakis lepszy spell na heal i bylo by git moim zdaniem Razz
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSro Kwi 15, 2015 9:31 pm

Można tak spróbować myślę że będzie to dobre rozwiązanie . Ale z tym heal to naprawdę napisze to samo co Banushinowi mam 420 lvl i dopiero na 82/3 kidou leczę się po 2k ..... 2k to mi Vasto z auto bije
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSob Kwi 18, 2015 4:02 pm

dajcie mu taki heal jak dla Ulq i będzie dobrze
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitimeSob Kwi 18, 2015 5:31 pm

Zamykam bo spam.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Sponsored content





Ratujcie Tośka Empty
PisanieTemat: Re: Ratujcie Tośka   Ratujcie Tośka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ratujcie Tośka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Sugetsie-
Skocz do: