Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Konton [Odwołanie]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Sakura Haruno
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 5
Reputacja : 0
Join date : 01/08/2014

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimeNie Kwi 26, 2015 11:11 pm

Witam o godzinie 24:46 dostałem bana. Mógłbym poznać powód?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dodam, że jest to ban od Aiko, który jak "pies" lata na zawołanie Gotei13 (przypadeg?? NIE SONDZE)
Jestem przy komputerze, ciągle a kiedy mnie nie ma to offline.
Akurat grałem sobie w CS'a i ruszając się co jakiś czas, a kolega na teamspeak'u, że mnie kicknęło. Więc się logowałem. Myślałem, że kicki były spowodowane lagami bo w Globalu miałem dosyć dużego pinga(50ms).
Więc drogi Shiresie, czy mógłbym poznać powód owego bana, albo jakieś nagranie od Aiko?
Z góry dziękuje i pozdrawiam oraz byłbym wdzięczny o UNBANA Smile


____
PS: Odwalcie się od nas Gotei13(GILDIO PRO ELO HIPER NIE BOTERÓW), na poprzedniej edycji nam Lenka pomagała to teraz wy sobie znaleźliście pomocnika/iczke?
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 2:24 pm

Wtf hahaha Very Happy
Ja z tą Akio nawet jednego zdania nie wymieniłem hahaha .. Było nie bocić to byś nie dostał bana ..
Dobry kawał na obiadek Gotei13 przejmuje Administracje Laughing
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 2:46 pm

Typeczku, kto by nie napisał Do Aiko, ona przyjdzie bo od tego jest, 2 rzecz, wbite mam w Ciebie, nikt Cie nie podal z naszej guildi, u was bot to tradycja, wiec czemu sie dziwisz? Smile,nie wiem o co Ci chodzi, Aiko sprawdza wszystkich, nie tylko was, ja jestem sprawdzany co 15 minut, i jakoś nie płaczę Smile

Od nas nikt nie został zbanowany, nie został przyłapany na bocie, a od was? Co edycja to samo ...

Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 3:12 pm

Gotei 13 przejmuje administracje xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD loffe <3, "na poprzedniej edycji nam Lenka pomagała to teraz wy sobie znaleźliście pomocnika/iczke?"
Nie wiem czym Ty sie chwalisz, ze nie umiesz grać i Ci ktoś musiał pomagać ? Smile pjona w monitor, chodzcie się bić a nie żalicie się ze bocicie i bany dostajecie :v
Powrót do góry Go down
Sakura Haruno
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 5
Reputacja : 0
Join date : 01/08/2014

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 4:24 pm

Jakieś piony, które robią masę bo mają kompleksy z poprzedniej edycji "SHUNPO I SPIERD*LAM" co?.. Jebane leszcze.
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 4:30 pm

Mocne słowa . Uważaj bo ktoś ci kose w plecy rozda Very Happy haha ! Wbij lvl
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 4:40 pm

HAHAHAHAHAHAHA, KU**A DENERWUJESZ MNIE, kiedy przed wami uciekaliśmy? to jak narazie wy uciekacie, mamy mase, z czego 4 osoby graja, a reszta wchodzi sporadycznie, teraz na nas ze mase robimy a jak nas bylo 2 a was 8 to nie mieliscie problemu, jesteście zabawni, jak grać nie umiecie to nie grajcie proste, nie nasza wina ze macie kompleksy :/ ciągle macie jakieś ale a slowa wokkiego wczoraj "I tak was Roz*ebiemy" więc czekamy, mozemy lecieć 4vs4 no problem bro tylko nie uciekajcie jak ostatnio Smile
Powrót do góry Go down
Aiko
Banner
Banner
Aiko


Liczba postów : 2
Reputacja : 0
Join date : 27/04/2015

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 4:53 pm

No dobrze zakładając że grałeś w inną grę i tylko wchodziłeś się ruszyć nie mógłbyś dostać bana.


Teraz zacznijmy tak:
1. Pierwszą czynnością jest upomnienie, jeżeli gracz nie odpowiada. Ja robię tak że czekam 15 minut (sprawdzam czy samo lognie Cie z gry)
2. Kolejną czynnością jest ponowne upomnienie tym razem przez 'WARN' oraz kick
3. Jeżeli ktoś nie odpowiada ponawiam punkt nr '2'
4. Jeżeli to nic nie daje automatycznie dostając 3 warna masz bana na 3 dni
Podczas całej procedury chcąc nie chcąc miałeś ogrom czasu na wysłanie chociażby zwykłej emotki ale tak się w twoim przypadku nie stało.
Powrót do góry Go down
Sakura Haruno
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 5
Reputacja : 0
Join date : 01/08/2014

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 5:01 pm

Skoro mnie kickowało, nie widziałem że pisałeś/aś. Gram w CS:GO jeżeli wiesz co to jest to chyba powinieneś/aś wiedzieć, że są tam raporty za afk i też można dostać bana. A bardziej bym się przejął banem w csie niż w Tibii. Tu też nie odpisywałem dlatego, że: CSGO>alt+tab>Tibia>passy/albo samo wciśniecie enter>alt+tab>cs:go wszystko trwa w przeciągu 3-4 sekund. Więc nawet nie mam czasu na zobaczenie czy ktoś napisał zaznaczam traina i tyle. Kolega z gry o nicku Dess mi mówił, że mnie kicknęło to robiłem tak jak napisałem wyżej. Jeżeli chcesz więcej wyjaśnień zapraszam na ts/vt/skype/mumble/kom. Smile

PS:Pamiętacie SS brama? Sapek jak zawsze na tym swoim speedzie spierdolił gdzieś a reszta padała i wracaliście. SIEMAnO parcele.
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 6:10 pm

Zamykam, bo spamujecie. Unbana nie będzie. Póki co pozwolę sobie zaufać Aiko.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Sponsored content





Konton [Odwołanie] Empty
PisanieTemat: Re: Konton [Odwołanie]   Konton [Odwołanie] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Konton [Odwołanie]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Odwołanie Od Kary-
Skocz do: