Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje questów

Go down 
+2
Lenka
Shires
6 posters
AutorWiadomość
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimeCzw Maj 07, 2015 11:23 am

Potrzebuję waszych sugestii co do questów:
1) na Zanpakuto
2) na ostatnią Transformację na 350 lvl

Piszcie proszę, jakbyście to sobie wyobrażali. Ja w obu przypadkach rozważałem walkę ze swoim Zanpakuto w swoim wewnętrznym świecie. Ishida może z Ryuukenem. Sado, Inoue - trening u Urahary? A co z Arrancarami? Jakiś trening z Aizenem, albo przynieść hollow dusty?
Tak czy tak jest to raczej rozwiązanie dla jednego z tych questów. Jakie macie wizje?
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimeCzw Maj 07, 2015 8:43 pm

Pomysł walki z własnym zanpem jest świetny, co do transformacji to coś innego by się motywy nie powtarzały.
Może zbieranie itemków w ilości x (ale nie za dużo) i zanoszenie do odpowiednich NPC tak z 6 NPC by trzeba było pobiegać i nazbierać i przy oddawaniu jakaś walka.
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimeCzw Maj 07, 2015 11:47 pm

Ok. To mamy szkic techniczny. Jest to jakiś pomysł. Smile
Ktoś, coś, jeszcze?
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Tfist
Academy student
Academy student
Tfist


Liczba postów : 25
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2013

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimePią Maj 08, 2015 1:16 pm

A może coś trudniejszego? Rozmieścić kilku NPC w odległych lokacjach, trzeba będzie wtedy pobiegać po mapie, każdemu z NPC będzie trzeba zapłacić odpowiednią sumę pieniędzy żeby móc wykonać misje. Zrób np 2 misje na zbieranie itemów, 2 na zabijanie mobów, 2 walki z bossami i ostatnią np z labiryntem w którym nie można zawrócić, jeśli wybierzesz złą drogę to musisz zacząć od początku i zapłacić pieniądze np 25 cc : )
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimePią Maj 08, 2015 2:40 pm

Nadal mam problem z tym, jakie potwory/npc zamieścić na tej misji. Może Reigai każdej postaci? A NPC - Urahara albo...?

A co do zdobywania Zanpakuto mam trochę inny pomysł... Wink Myślę, że fajny. Też będzie opierał się na walce z Zanpakuto ale nie indywidualnie, a grupowo. Zlikwiduje to problem u tych klas, które Zanpakuto nie mają.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Tfist
Academy student
Academy student
Tfist


Liczba postów : 25
Reputacja : 0
Join date : 16/09/2013

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimePią Maj 08, 2015 2:51 pm

Wszystko super tylko zważ na to, że na Brorze nie gra 100 osób..
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimePią Maj 08, 2015 3:05 pm

To będzie. Wink

Nie będzie wymaganej liczby osób do questu, spokojnie. Wstęp wolny.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimePią Maj 08, 2015 6:32 pm

Hmm, Quest na 350 trans Musi być długi i wymagający, musi być healer potrzebny a nie że sobie przebiegać można, Coś ala Inq w tibi? kilka map z teleportami i po każdej mapie boss? wtedy nie bd sie dało przebiec bo trzeba zabic bossa, przed questem trzeba zrobic misje w 3 miastach (karakura,Soul Society,Hueco Mundo) i te npc też jakoś ukryte dobrze Smile

Pozdrawiam ~~Banushin~~
Powrót do góry Go down
Tom White
VIP Member
VIP Member



Liczba postów : 11
Reputacja : 1
Join date : 13/05/2012

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimeNie Maj 10, 2015 12:59 pm

Wedlug mnie taki quest powinien byc piekielnie ciezki w koncu po ukonczeniu go gracz dostanie ostatni zastrzyk mocy.
Moja propozycja jest wlasnie quest z ostatniego filmu Bleacha tzw hell epizod
bedzie on polegal na przejsciu piekiel oraz jego poziomow by na koniec zmierzyc sie z bossem z filmu z ktorym walczyl Ichigo na koncu filmu lub pielkielna strona postaci ktora sie gra np.grasz grimmjowem walczysz przeciw "piekielnemu" grimmjomowi
aby rozpoczac quest trzeba bedzie zdobyc klucz do portalu piekielnego ktory dostanie sie po przejsciu epizodu uwolnionych zanpakuto.
Nie pamietam ile bylo poziomow w piekle ale na kazdym moznaby bylo dac do walki z bossami z ktorymi walczyli bohaterowie z filmu. quest byly na tyle trudny zeby nie dalo sie go zrobic w pojedynke ale nie bylo by zadnego wymagania jesli chodzi o liczbe graczy biaracych udzial w tym quescie.
po ukonczeniu tego questa gracz tym samym moglby odblokowac dla siebie expowisko na terenie piekiel nizszych poziomow. jako dodatkowe utrudnienie dalbym limit prob jakie moze wykonac w ciagu dnia. gracz moglby dokonac proby przejscia questa tylko raz w ciagu 24 godzin lub 12 wedle uznania
jest jeszcze opcja polaczenia z filerem gdzie Inaba stworzyl agresywne repliki shinigami ale to juz zalezy od was jak uwazacie

takie rozwiazanie dawaloby dodatkowy swiat gdzie byly by expowiska na wieksze lvlach w pieklach jak
pieklo byloby duze wiec byloby duzo biegania tak jak juz ktos zaproponowal taki rodzaj questa jak i poziom trudnosci ktory wrecz wymagalby od graczy wspolpracy aby ukonczyc quest
w ten sposob mozna polaczyc dwa pomysly w jeden (uwolnione zanpakuto i hell episode)
moznaby bylo stworzyc tym samym exp na zanpakuto.

Grafika do hell episode moge sie zajac, zanpakuto juz mam wszystkie ukonczone, pozostaloby tylko zrobienie mapy z hell episod i skryptow ale mysle iz to nie bedzie raczej problemem
Podalem swoja propozycje, jesli sie przyjmie to proponuje zrobic kolejny temat gdzie omowione bylyby szczegoly jak ten quest mialby wygladac

co do fileru z agresywnymi replikami mam taki pomysl ze nagroda za niego moglby byc jakis unikalny outfit dla postaci ktora sie go przeszlo.

Z gory przepraszam za niski poziom pisowni xd pisalem na szybko dopoki pomysl nie ulotnil mi sie z glowyx)
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimeNie Maj 10, 2015 8:26 pm

O, wreszcie jakieś konkrety. I to fabularne. To mi się podoba. Sądzę, że to będzie bardzo dobry pomysł. Skoro masz zapał na robienie tych wszystkich grafik, to mapy i skrypty oczywiście ogarnę. Very Happy
Ale myślę, że lepiej jednak zrobić tego bossa z filmu niż piekielnego odpowiednika każdej klasy, ze względu na to choćby, że lepiej będzie to bić w grupie, a poza tym wciąż będą dochodzić nowe klasy.

Więc:
1) Hell Episode z bossem głównym z filmu na tak.
2) Zbuntowane Zanpakuto są już w fazie tworzenia. Jak będzie Hell Episode to można połączyć jakoś te questy.
3) Unikalny outfit dla każdego po queście z replikami reigai to też fajny pomysł. Np. taki do edytowania - żeby można było zmieniać kolory outfitu :>
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitimePon Maj 11, 2015 3:35 pm

Pomysł od Toma jest wręcz idealny nic dodać nic ująć jedynie obgadać tylko szczegóły ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje questów Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje questów   Propozycje questów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycje questów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Sugetsie-
Skocz do: