Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Małe Pytanko :)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeSro Paź 21, 2015 10:33 am

Wie ktoś dlaczego zalogować nie mogę? Smile
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeSro Paź 21, 2015 4:12 pm

Server jest off.... tylko nie wiem czemu
Powrót do góry Go down
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 6:53 pm

Shires, co tu się odpierd*la? Czekam i czekam na ten serv. Miał być dzisiaj i co? Gówno...
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 10:16 pm

Miał być po weekendzie więc nie rozumiem o co Ci chodzi

PS: Zważaj na słownictwo
Powrót do góry Go down
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 10:23 pm

To może by napisał to na forum? Bo na servie były plotki od kilku dni, że w niedziele. W końcu od tego jest to zasrane forum... Widzę, że w stosunku Shires -> Server/Gracze nic się nie zmieniło od momentu kiedy tu ostatni raz grałem...

@edit
btw nie napisałem nic niestosownego... Tam gdzie jest jakiś wulgaryzm jest gwiazdeczka, a takie słownictwo jest użyte, żeby zaostrzyć treść wypowiedzi.
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 10:56 pm

Rozumiem o co Ci chodzi, ale tak szczerze to skoro nie odpowiada Ci stanowisko Shiresa względem graczy to droga wolna, z tego co mi wiadomo każdy gra tutaj dobrowolnie, nikt nikogo na siłę nie trzyma.

PS: Patrząc z perspektywy tych kilku lat mogę śmiało stwierdzić, że wiele się zmieniło.
Powrót do góry Go down
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimeNie Paź 25, 2015 11:09 pm

Jeżeli rozmawiamy o podejściu Shiresa to przez ten tydzień jak grałem teraz to jednak jestem w stanie stwierdzić śmiało, że jednak nie wiele się zmieniło. Shires kontaktuje się tylko z "wybranymi". Za czasów świetności BROR'a gdzie grało po 80-90 osób i zawsze po resecie zostawałem do końca gdzie było z 5-ciu graczy to Shires się kontaktował ze mną przez forum. Fakt faktem, że to była jedna wiadomość tygodniowa, no ale... Powiem więcej, miałem propozycję zostania Moderatorem na forum, no ale jak to bywa w stylu Shiresa złożył mi propozycję i milczał 2 tygodnie, więc się i ja zmyłem, bo myślałem, że sobie odpuścił. Wink
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimePon Paź 26, 2015 3:16 pm

Ojca trzeba przycisnąć to się wtedy rozkręca Very Happy
Powrót do góry Go down
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimePon Paź 26, 2015 4:42 pm

Moim zdaniem powinien dawać jakieś info na bieżąco... NP. Wystarczyłoby napisać, że server ruszy w środę o 15 i wszyscy byliby happy. Wtedy można by zrobić jakieś reklamy itp... No ale widzisz jak jest.
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimePon Paź 26, 2015 5:12 pm

Ja mogę zaproponować jedyne chyba słuszne rozwiązanie, a mianowicie wytypować jedną osobę z grupy chętnych, która zajmowała by się dodawaniem najważniejszych informacji dotyczących servera, przekazywaniu ich do graczy w momencie kiedy server jest włączony jak i wyłączony.

Dla Shiresika kontakt z jedną osobą, która byłaby odpowiedzialna za to nie byłby czymś wielkim w porównaniu do przekazywania tego każdemu z osobna.

Można takie coś mu zaproponować Idea
Powrót do góry Go down
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimePon Paź 26, 2015 6:18 pm

Może być i coś takiego. Jeżeli może wejść coś takiego w życie to i ja mogę się zgłosić do tego, ale myślę, że napisanie posta na forum jest tak samo czasochłonne jak i napisanie na GG, FB czy nawet SMS. Razz
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimePon Paź 26, 2015 6:33 pm

Chodzi mi o troszeczkę więcej obowiązków xD
Powrót do góry Go down
Monkey D. Luffy
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 20/11/2012

Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitimePon Paź 26, 2015 9:24 pm

No spoko. Nadal do ustalenia. Wink Tylko niech się Shiresik odezwie... :d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Małe Pytanko :) Empty
PisanieTemat: Re: Małe Pytanko :)   Małe Pytanko :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Małe Pytanko :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Rozmowy o BRoR-
Skocz do: