Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Buff Renjiego

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Spart
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Spart


Liczba postów : 6
Reputacja : 0
Join date : 04/11/2015

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 1:26 pm

Witam mam taka prośbę/propozycje o zbuffowanie Renjiego ponieważ jak narazie odstaje od reszty postaci tyle ze w 2 stronę Razz
Może by dodać mu trochę większy % wbijania rei levela i zobaczyć czy będzie lepiej? Albo dodać mu trochę większy dmg z sworda? confused
Można by tez polepszyć jego buffy ale jak dla mnie są w porzadku :p
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 5:11 pm

Spekulacje na temat Renjego były, są i pewnie będą. Jest on specyficzną profesją tj. Renji to mishmash kilku zamknięty w jednym. Do jego gry trzeba się przyzwyczaić. Jednak moim zdaniem jedyne słuszne rozwiązanie to zwiększenie Magic DMG w niewielkim stopniu, bo jest on OK.
Dziękuję i pozdrawiam :*
Powrót do góry Go down
Spart
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Spart


Liczba postów : 6
Reputacja : 0
Join date : 04/11/2015

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 5:42 pm

No tak ale rozmawiałem nawet z "Sapkiem" i sam twierdził ze renji jest slaby + praktycznie wogóle nie widać tej postaci wiec musi to coś znaczyć ;/
Poza tym po co mu trochę tego i tego jak i tak nic z tego nie wynika. Jak już ma być "Hybrydą" to niech przynajmniej coś robi.
Albo zmienić last spella na targeta ;x
Nie Dziękuję i Nie Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 11:24 pm

Lencia Kochanie wiesz to sama że Renji to gówno które ani nic nie bije ani nie jest tanky ogólnie to ssie Very Happy Nie wiem co mu konkretnie dodać ale napisanie że " zwiększenie Magic DMG w niewielkim stopniu" nie wyjdzie mu na dobre ;/ Sprawa wygląda tak Lenka to kłamczuszek Twisted Evil
A ps:
Pozdrawiam Misiaki hihi
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 10:29 am

Sapek ty żadną profesją grać nie umiesz (Na Vasto sam siebie zabijałeś) w Renjim nie jest dużo do poprawy ale nie mówię że jest idealny.

PS: Sam Shires grał Renjim by go sprawdzić, wyczekujcie cierpliwie
Powrót do góry Go down
Spart
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Spart


Liczba postów : 6
Reputacja : 0
Join date : 04/11/2015

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 1:04 pm

Można by mu dać heala lepszego bo jest bardzo mały, zwiększony przyrost defa i reiatsu i większy dmg ze skilli o np.200 albo trochę większy dmg z sworda.
No ale trzeba czekac na shiresa ;x
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 8:59 pm

Lenka ty mnie zabiłaś a nie ;/ Większy przyrost defa i reiatsu i heal większy i będzie git tak myśle ;/
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 10:11 pm

Pozwólcie że tutaj napisze że ja nie mam wglądu w pliki gry, nie piszcie do mnie w sprawach technicznych. Ja jedynie znam dobrze specyfikę i mechanizmy gry, co za tym idzie mogę odpowiedzieć jedynie na wasze pytania, lecz nic nie zmienię.
Powrót do góry Go down
Spart
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Spart


Liczba postów : 6
Reputacja : 0
Join date : 04/11/2015

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 10:14 pm

A ktoś coś chce byś zmieniał/a? Ja tu do shiresa pisze Wink
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 10:16 pm

Lenka chyba za dużo wypiła ;/
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 11:09 pm

Pisze ogólnie, nie chciałbyś widzieć moich prywatnych wiadomości, a że nie wiem gdzie to napisać to padło tutaj.
Powrót do góry Go down
Tyrks
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Tyrks


Nick in game : Tyrks
Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Join date : 02/11/2015
Age : 27
Skąd : Wrocław

Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitimeCzw Lis 05, 2015 11:56 pm

Uważam , iż Renji naprawdę potrzebuję buffa , gdyż nie jest udaną Hybrydą , zdecydowanie za mało biję oraz za mało się leczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Buff Renjiego Empty
PisanieTemat: Re: Buff Renjiego   Buff Renjiego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Buff Renjiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Sugetsie-
Skocz do: