Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Srver On Nie mogę wejść

Go down 
+3
smoker
WielkiWojownik
Pantir
7 posters
AutorWiadomość
Pantir
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Pantir


Nick in game : Tamos
Liczba postów : 17
Reputacja : 1
Join date : 26/02/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimeNie Gru 06, 2015 10:13 pm

Dlaczego ja na stronie server jest on nie mogę wejść i z tego co widzę nikt nie może.


Pozdrawiam Tamos
Powrót do góry Go down
WielkiWojownik
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 8
Reputacja : 0
Join date : 26/11/2015

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimeNie Gru 06, 2015 10:57 pm

co drugi dzien offline.


Ostatnio zmieniony przez WielkiWojownik dnia Pon Gru 07, 2015 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pantir
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai
Pantir


Nick in game : Tamos
Liczba postów : 17
Reputacja : 1
Join date : 26/02/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimeNie Gru 06, 2015 11:17 pm

to nie przez brak dedyka codziennie o tej samej porze jest crasch serva
Powrót do góry Go down
smoker
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Nick in game : Sramnato
Liczba postów : 8
Reputacja : 0
Join date : 08/11/2015
Age : 34

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePon Gru 07, 2015 2:37 am

Serwer jest nie tylko tyle co off ale też są cofki serwera crash czy huj wie co dzisiaj straciłem wszystko co jest z Mystery Quest , ogółem jest "ok" tylko administracja ma wyjebane na graczy i nic nie robią ... szanowna pani admin nie banuje wszystkich graczy (po co banować znajomych) ... nie polecam gry na tym serwie (dno do poprawki)

ps. shires na takim gównie nigdy nie będziesz miał ludzi do gry pozdrawiam i życzę powodzenia
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePon Gru 07, 2015 6:17 pm

Powiedz mi kto jest moim znajomym i Boci to bardzo chętnie zbanuje jak będą dowody. Ja nie zawsze siedzę na Postaci do Banowania, chcę sobie też pograć więc jeżeli masz jakieś informacje czemu mi ich nie przekazujesz ? SŁUCHAM ???
Powrót do góry Go down
smoker
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Nick in game : Sramnato
Liczba postów : 8
Reputacja : 0
Join date : 08/11/2015
Age : 34

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePon Gru 07, 2015 10:08 pm

Więc o Twoich znajomych słyszałem od swoich znajomych (nie powiem kto) nie wiem kto nimi jest bo Cię nie znam , podaj mi swój nick z gry z chęcią  się Ci przyjże czy nic nie używasz Smile (wiem kto boci a kto nie) dowodów nie będę dostarczał bo to nie jest moim obowiązkiem na tym serwerze chociaż mam mnóstwo dowodów na boterow !! Pozatym każdy kto gra na tym serwie wie kto boci a kto nie pozdrawiam i życzę Wam powodzenia w utrzymaniu serwera !!
Zapomniałem wspomnieć jak w poście wyżej administracja nie interesuje się graczami ...
wyżej w poście wspomniałem o utracie przedmiotów z questa ... ale użytkownik Lenka zainteresowała się tylko tym o czym piszę o administracji ( wiedziała o kogo chodzi) zamiast zająć się bugiem/debugiem/ czy tam cofką w której gracz (Sramnato czyt. Ja)
straciłem przedmioty... ale po co się interesować graczem


PS. ...
Powrót do góry Go down
WielkiWojownik
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 8
Reputacja : 0
Join date : 26/11/2015

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePon Gru 07, 2015 11:10 pm

fakt faktem bylem przy tym jak cofka byla i sramnato nie mogl od nowa questa zrobic na ktory ciezko cale karakura robil, jedyny gracz procz mnie ktory bez bota tu gra, godzina 2 w nocy - sramnato wykonal questa, ma potiony - godzina 3 w nocy - cofka - sramnato traci itemy i nie moze ponownie wykonac questa. ja trace jakies 150 mobkow do taska ktore robilem w te godzine, a jeszcze jeden kolega w ten czas zdropil sobie vasto lord maske, ktorej tez juz nie odzyska.

Tamos mowi ze to on pisal silnik, i ze admin tutejszego serwera nie zna sie na skryptach, podobno Attack Speed wcale nie przestaje dodawac szybkosci na 100, i tez podobno to on ustawil ten system cofki o 2 w nocy zeby walczyc z botami, moje pytanie brzmi: czy Admin moze i umie usunac te cofki? ja mam czas na expienie glownie w nocy, i codziennie borykam sie z problemem, ze miedzy 2 a 3 jest cofka, dochodzi do tego crashowanie co 10 minut na 10 minut,

brazylyjscy gracze - mozecie zywic do nich uraze lub nie - tworza 80% tego serwera, i oni tez glownie graja w nocy ( u nich jest wtedy okolo 22 ) i wiekszosc z nich odchodzi wlasnie przez te cofke.

teraz temat botow - rano bylo okolo 25 graczy online, Lenka zbanowala polowe za boty, moze slusznie, moze nie, nie wiem, ale kazdy procz mnie i Sramnato expi na bocie, i Lenka dobrze o tym wie a nie banuje (nie dam nickow przez solidarnosc, aczkolwiek sa ta gracze na poziomach 300+)

pamietam jak zaczynalem i mialem 100 lvl, to Lenka uprzykczala gre kickami i blokowaniem temple, mianowicie nie pozwalala wyjsc, a gdy mowilem, ze wgl mnie to nie zacheca do grania powiedziala "ja mam wyjebane czy tu bedziecie grac czy nie" (bo byl tam tez Wojwers ktory moze potwierdzic) ale strach sie odezwac, bo Lena trzyma serwer za gacie, pewnie po napisaniu tego posta dostane bana za bota.

jestem za tym zeby kazdy ban byl potwierdzany screenem lub video na forum, jesli nie = unban, bo nikt tego nie kontroluje.

dzisiaj Levy dostal bana za bota, czy jest cokolwiek co potwierdzi ze go uzywal? bo stal przy mnie w depo i nie widzialem zeby cokolwiek robil na bocie, jak napisalem do Lenka ze zbanowala pol serwa to tylko mi powiedziala "chuj mnie to obchodzi levy dostanie bana na wszystkie postacie na jakie sie zaloguje"

strach sie odzywac na serwie czy na forum, bo wiem ze administrator lenka zaraz polozy na mnie lapy, ale trudno, i tak juz wiekszosc serwera jest zbanowane.

SLYSZALEM tez, aczkolwiek nie bylem przy tym, ze byla sytuacja, gdy Banushin wyzywal nowych, a gdy nowi odpyskowali to Lenka im dala warny, bo oczywiscie Banushin przyjaciel Lenki moze gadac co mu przyjdzie do glowy.

i ja nie raze jakiejs urazy do Lenki czy kogokolwiek z administracji, wiem ze kazdy jak dostanie bannera to mu moze troche woda sodowa uderzyc, ja po prostu stwierdzam fakty, gram dla siebie i mam wyjebane, aczkolwiek Sramnato poprosil mnie o napisanie prawdy na forum.
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimeWto Gru 08, 2015 3:50 pm

Ehh jakoś nie chciało mi się logować na forum żeby popisać z Wami, ale "SLYSZALEM tez, aczkolwiek nie bylem przy tym, ze byla sytuacja, gdy Banushin wyzywal nowych, a gdy nowi odpyskowali to Lenka im dala warny, bo oczywiscie Banushin przyjaciel Lenki moze gadac co mu przyjdzie do glowy."

Przesadziłeś, człowieku i to dosłownie :v po 1 Ci "nowi gracze" to moi ludzie z którymi się wyzywamy na każdym kroku, po 2 warny dostawały za to 2 osoby ten "nowy gracz" i Ja :v

Kolejna uwaga, wątpię że Lenka piszę wam "chuj mnie to obchodzi levy dostanie bana na wszystkie postacie na jakie sie zaloguje" Oraz "ja mam wyjebane czy tu bedziecie grac czy nie" czemu? bo z tego co wiem ona sama sciąga ludzi z innych servów i nie sądze żeby mówiła taką łaciną na lewo i prawo, jeśli jednak się mylę to rób screen'y na następny raz bo ja lub ktoś inny równie dobrze może powiedzieć że wyzywasz adminów od najgorszych, bocisz, crashujesz server czy inne syfy :vv

Tematu banów nie chce poruszać bo zbyt mało aktualnie czasu spędzam na brorze żeby oceniać owe czyny Lenki czy banuje za nic czy jednak te bany są uzasadnione, w sprawie Tamosa to ja nie wiem co powiedzieć niech Shires się wypowie xDDD a co do crashy to Lenka raczej wam tego nie naprawi bo ona jest Bannerem a nie skrypterem Smile

Pozdrawiam ~~
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimeWto Gru 08, 2015 4:31 pm

Po pierwsze nagrywam każdy moment, w którym daje bana (wam nie muszę tego udostępniać jedynie Shiresowi)
Po drugie jakoś nie przypominam sobie żebym użyła takich stwierdzeń mam zapisane w plikach jak odpowiadałam, ponieważ przed wylogowaniem klikam magiczne "Save Window" więc wypraszam sobie. Levy>Levi i jeszcze jakaś jego postać wie za co ma bana i rozliczanie każdego jest ich indywidualną sprawą.
Co do sprawy Banushina > Błagam Cie, nawet online nie byłeś i nie wiesz jakie słowa padły w moją stronę, no przepraszam ale nikt mnie obrażać nie będzie.
Co do Tamosa się nie wypowiem, ponieważ jak już wspominałam w grze nie mam pojęcia czy on zrobił czy nie i jedynie Shires to wie.

Co do Ciebie i Twojego kolegi WielkiWojownik'u Stwierdzanie że jesteście jedynymi graczami, którzy nie używają wspomagaczy jest w tej chwili niepoprawne.

A co do cofek, faktycznie ja tego nie naprawię.

Dziękuje i Pozdrawiam ''Ta zła i surowa Lenka''
Powrót do góry Go down
WielkiWojownik
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 8
Reputacja : 0
Join date : 26/11/2015

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimeSro Gru 09, 2015 2:53 pm

szkoda tylko ze admin ma forum w dupie.
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePią Gru 11, 2015 12:09 pm

Parę sprostowań.

Tamos nic wspólnego z tworzeniem tego serwera nie miał. JEŚLI jednak twierdzi inaczej, to znaczy, że jest oszustem. Wszystkie skrypty i ustawienia były instalowane przeze mnie.

Jak znam Lenkę, to do takich wypowiedzi nie jest zdolna. No chyba, że jest taką cwaną bestią, że skutecznie potrafi przede mną zakamuflować swoją naturę.

Dedyk będzie wkrótce, unikniemy dzięki temu zdarzającego się czasu offline. Problem crashów jest trudny do zidentyfikowania. Dzielcie się podejrzeniami o przyczyny, a łatwiej będzie mi to naprawić.

@up
W internecie.

P.S.
Cieszy mnie Wasza aktywność, ale radzę: nie angażujcie się w gry tak emocjonalnie. Zabraknie Wam nerwów na poważne sprawy w życiu, przypuszczalnie.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePią Gru 11, 2015 4:51 pm

Dokładnie Very Happy

Przebiegła Lisica Lenka
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitimePią Gru 18, 2015 3:33 pm

Bo się zaraz Kotki podrapiecie santa
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Srver On Nie mogę wejść  Empty
PisanieTemat: Re: Srver On Nie mogę wejść    Srver On Nie mogę wejść  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Srver On Nie mogę wejść
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mogę poznać powód?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Forum :: Pomoc-
Skocz do: