Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pare ciekawych nowości

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
wentylo123
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Join date : 14/04/2015

Pare ciekawych nowości Empty
PisanieTemat: Pare ciekawych nowości   Pare ciekawych nowości Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 2:06 am

Witam tak jak w temacie chciałem zaproponować parę rozwiązań które mogą uatrakcyjnić rozgrywkę a mianowicie :

1. System Upgrade , ale żeby nie można było kupować w sklepie np. za 10 hollow dustów npc wymienia nam na 1 upgrade stone i jak broń osiagnie +10 gracza bedzię otaczać niebieska poświata.

2. Arena na turnieje gdzie uczestniczy 3vs3 5vs5 graczy na większej przestrzeni z przeszkodami jak np. skały itp .

3. Z poważniejszych zmian mógłby być towarzysz (pies , tygrys , jakieś inne potworki z unikalnymi buffami jak np. +10 do attack speed czy + 10 do kidou ) i oczywiście odpowiednie questy na nie z odpowiednim lvl.

4. Specjalne itemy które na stałe dodają nam hp czy reiatsu ( specjalny stone za jakiś quest może za ukończenie niektórych taskow o róznych jakościach ) każdego z nich można by było użyć określoną ilość razy np.( low hp stone +100 hp [5 użyć] mid hp stone +200 hp [3 użycia] great hp stone +300 [2 użycia] ultimate hp stone + 500 hp [1 użycie po wykonaniu questa oczywiscie odpowiednio trudnego lub loot z bossa ]

5. Dodatkowy Ostateczny transform po wykonaniu questa na np 350 lvl ( tu już niestety wchodzą w grę dodatkowe arty lub też pójście na łatwiznę i dodanie odpowiednio pokolorowanych błyskawic otaczających postać , lub też w zależności od zaangażowania te nowe arty.
6. Specjalne potiony które tymczasowo daja buff (speed, attack speed, kidou itp.)

Mogę oczywiście służyć rada i wyjaśnić dokładniej jakąś kwestie , proszę także o komentarze jestem pewien że na serwerze znajda się użytkownicy którzy mają też pomysły na jakieś ciekawe zmiany .

Pozdrawiam .
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Pare ciekawych nowości Empty
PisanieTemat: Re: Pare ciekawych nowości   Pare ciekawych nowości Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 7:30 am

1.Mało potrzebe i pewnie dużo roboty z tym
2.To może być dobre ogólnie jakies turnieje pvp za jakies rary itemki
3.nie wiem czy to wykonalne + w belachu takiego czegoś nie było
4.To może być ok
5.To mi się bardzo podoba i sam myślałem o tym
6.Niby dobre ale jakoś mi nie pasuje
Ogólnie nawet dobre pomysły i dzieki za propozycje bo tacy ludzie sie przydająVery Happy
Pozdrawiam !
Powrót do góry Go down
wentylo123
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Join date : 14/04/2015

Pare ciekawych nowości Empty
PisanieTemat: Re: Pare ciekawych nowości   Pare ciekawych nowości Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 1:14 pm

Ciesze się że się podobało no i czekam na większe zainteresowanie i dalsze komentarze .

Pozdrawiam .
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Pare ciekawych nowości Empty
PisanieTemat: Re: Pare ciekawych nowości   Pare ciekawych nowości Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 4:57 pm

Jakby doszlifować niektóre z twoich propozycji to byłoby ciekawie, ale wiąże się to z ogromem pracy by było to 'jakieś' ale w niedalekiej przyszłości na pewno urozmaiciłoby grę. Mam nadzieję że coś nowego i zaskakującego pojawi się Very Happy

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pare ciekawych nowości Empty
PisanieTemat: Re: Pare ciekawych nowości   Pare ciekawych nowości Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pare ciekawych nowości
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sugestii pare [Będę Edytował]
» Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Sugetsie-
Skocz do: