Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sugestii pare [Będę Edytował]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zaraki Ken Ba Czi
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 11
Reputacja : 0
Join date : 26/04/2015

Sugestii pare [Będę Edytował] Empty
PisanieTemat: Sugestii pare [Będę Edytował]   Sugestii pare [Będę Edytował] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 6:39 am

Jak wiadomo soul(dusza) z tego co wiem na serwerze są dwie postacie którym spada soul za używanie spelli Zarakai oraz Nelliel. Według mnie liczba 100 soula to jakaś kpina. Proponowałbym ją zwiększyć u tych dwóch postaci jego liczbe do 200 oraz dodać jakieś pigułki/potiony regenerujące soula np o 20 + jakiś armor np (SOUL HAORI) 120 rei/hp na sec oraz 5 soula na sekunde.
+ mały bug w sms jak się kupuje green shinigami boots to nie są to te green student shinigami tylko te zwykłe od 75.
I dlaczego Green Itemy (+prot) maja wiekszą regeneracje?

Może last spell ichigo? (Moge poprawić/przerobić)
Sugestii pare [Będę Edytował] Jqxnmnh
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Sugestii pare [Będę Edytował] Empty
PisanieTemat: Re: Sugestii pare [Będę Edytował]   Sugestii pare [Będę Edytował] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 12:06 pm

Shinigami sandals są te, co mają być. Nie ma takiego itemu jak "shinigami student sandals".

Regeneracja soula dokonuje się przez otrzymywanie dmg, więc z tym nie powinno być problemu. Ale limit maksymalny można zwiększyć.

A co do tego typu czarów to jestem raczej przeciwnikiem, często powodują bugi i niepotrzebne lagi. Mimo, że wizualnie to bardzo fajnie wygląda.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Zaraki Ken Ba Czi
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 11
Reputacja : 0
Join date : 26/04/2015

Sugestii pare [Będę Edytował] Empty
PisanieTemat: Re: Sugestii pare [Będę Edytował]   Sugestii pare [Będę Edytował] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 1:26 pm

Oczywiście można, zrobić coś mniejszego i mniej efektownego wizualnie. Byle by były nowe spelle.
Powrót do góry Go down
Lenka
VIP Member
VIP Member
Lenka


Nick in game : Lenka
Liczba postów : 44
Reputacja : 6
Join date : 26/07/2014
Age : 30
Skąd : Polska

Sugestii pare [Będę Edytował] Empty
PisanieTemat: Re: Sugestii pare [Będę Edytował]   Sugestii pare [Będę Edytował] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 2:33 pm

Shiresiku co do soula to i ja się wypowiem

Co prawda soul rośnie w miarę otrzymywanych obrażeń, lecz patrząc na to że Zaraki to typowy tank no to zwiększona ilość na pewno wystarczy ale patrząc na Nelliel już nie tak fajnie a to dlatego że jest to postać głównie supportowa (w dalszej rozgrywce) i rzadko kiedy ma bezpośredni kontakt z mobami, gra w teamie zmusza do leczenia technikami zabierającymi soul'a a jak nie ma obrażeń nie ma soul'a. Tutaj moja propozycja by do chociażby Shinigami Badge (gdyż jest to item dla każdego) dodać regeneracje soul'a w wymiarze 2 soul/3s
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Sugestii pare [Będę Edytował] Empty
PisanieTemat: Re: Sugestii pare [Będę Edytował]   Sugestii pare [Będę Edytował] Icon_minitimePon Kwi 27, 2015 5:52 pm

@up
Rozważałbym prędzej wprowadzenie tych potionów, jak rozmawialiśmy Wink
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Sponsored content





Sugestii pare [Będę Edytował] Empty
PisanieTemat: Re: Sugestii pare [Będę Edytował]   Sugestii pare [Będę Edytował] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sugestii pare [Będę Edytował]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pare ciekawych nowości
» Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Sugetsie-
Skocz do: