Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Witaj na forum Bleach: Release of Reiatsu!
Zachęcamy do rejestracji w celu umożliwienia wspólnej dyskusji na temat gry jak i forum.
Pamiętaj, że rejestrując się akceptujesz regulamin.
Bleach: Release of Reiatsu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bleach: Release of Reiatsu


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimePią Kwi 17, 2015 11:58 am

1. Chyba każdy woli grę ze znajomymi od gry solo, tak więc jestem za powiększeniem różnicy poziomowej w "share exp", a także wydłużeniem jej działanie, ponieważ w becie po uderzeniu potoworka przez 2 osoby share exp działał przez około 10-15 sekund, dodatkowo można zwiększyć bonus zdobywanego doświadczenia, żeby ludzie chętniej expili razem.

2. Większość ludzi gra postaciami które są dobre solo, nie ma żadnego podziału na pvp/pve to co rozwala ludzi w pvp nie ma żadnego problemu w expeniu, robieniu questów samemu, tak więc proponuję bardziej zróżnicować postacie. Przykładowo Zaraki niby jest tankiem a nie da rady wytrzymać na sobie tego co postacie z dużym samoleczeniem ponieważ sam leczy się po 2k gdy np Ulq po 4k, więc nie rozumiem co tu jest grane.

3. Jestem za zmienieniem klas wspierających (supportami) mianowicie: dodanie im czarów leczących tylko pt. , czarów leczących aoe, nie wiem czy to możliwe ale fajnie jakby było czarów hot, +niektóre czary leczące mogą dawać buffy np do deffa. I nie chodzi mi o to aby zwiększyć im samym leczenia ale aby mieli większy wpływ na grę. A jeżeli nie to po co są na otsie klasy leczące jeżeli część postaci może się wyleczyć sama na najtrudniejszych saga/questach.

4. Podział ekwipunku(zbroi) też można byłoby podzielić na light/medium/heavy

5. Za słabe uważam też itemi z regenem, mianowicie itemki dające regen hp są bezużyteczne i nic nie dają w porównaniu do regenu many przykładowo regen 150hp/sec a 150many/sec za te 150 many uleczysz się za 1k. Można zmienić to na % regen max hp

6. I można w końcu wyjaśnić sprawę ze skillami ;d czy to prawda że więcej niż 100as nic nie daje? Są jakieś limity skilli czy nie ?


Wiadomo każdy chciałby rozpierdalać wszystko co się rusza  mieć duży dmg i heal z dupy ale moim zdaniem to jest głupie nie ma tu żadnego balansu/zróżnicowania. Wiem że moje pomysły uwagi mogą się wydać niektórym bez sensu ale powiedziałem to co uważam, na pewno można ulepszyć/zmienić moje pomysły więc czekam na waszą opinię. I sorki za brzydko ułożone zdania pisałem co mi wpadło do głowy i nie chciało mi się już zmieniać żeby to ładnie wyglądało afro


Ostatnio zmieniony przez Yankes dnia Pią Kwi 17, 2015 1:45 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimePią Kwi 17, 2015 12:42 pm

1.Co ty masz do shared expa? w real tibi również po uderzeniu potworka masz 10-20 sekund, gdyby trwało to więcej np 2 minuty, jeden z graczy mógłby sobie pójść afk przy czym 2 mogłby expic, podexpiająć go.

2.zaraki leczy po 2k a ulq po 4, zaraki ma 35k hp ulq ma 22k, w dodatku są poty ^^

3.Buffy od suprotów są, heale również

4.O ile dobrze pamiętam to jest takowy podział Razz

5. Gra solo, ja grając sado zawsze robiąc taski/expiąc biore 2 osobę bo idzie to szybciej i raźniej jest ^^
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimePią Kwi 17, 2015 1:05 pm

1. Tutaj trwa to około 10 sec albo i mnie

2. Co z tego że ma dużo hp jak mu to nic nie daje, Ulq bez problemu ustoi na wszystkim, Zaraki nie. Zaraki jest niby "tankiem" a Ulq postacią bardziej dystansową a i tak wytankuje więcej od niego.

3. Co do tych buffów to nie wiem ale na pewno może być ich więcej, heal jest ale tylko jeden spell na target, brakuje aoe, leczenia więcej niż jednego targeta i hot, zawsze to będzie ciekawiej

4. O ile ja pamiętam to nie ma żadnego podziału każdy może chodzić w tym co zdobędzie, chodziło mi o to że np. postacie typowo magiczne mogą nosić tylko light armory, a np tanki heavy i różniły by się one bonusami i armorem
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimePią Kwi 17, 2015 2:46 pm

po co wprowadzać podział? jest podział na bronie to moim zdaniem starcza, faktycznie heal'u aoe nie ma, buffy które może dać inoue są 2, zarakiemu o wiele szybciej leci Rei/deff, więc ma większą wytrzymałość, zaraki ma parala który mu lekko ułatwia grę w dodatku jest to aoe, więć może ucieć od potworka gdy spadnie mu za nisko hp.

Ja pragnąłbym dostać exete res dla sado :c

Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimePią Kwi 17, 2015 10:26 pm

Tak Bnushin polepszmy Sado bo jest za słaby xD Pomysły dobre moim zdaniem ok . Czy Shires wreszcie się wypowie to się zaraz dowiem RAP a nie schab YO Very Happy
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeSob Kwi 18, 2015 11:58 am

ale tank bez exety res? przeciez exeta res i tak nic nie bije tylko sciaga na siebie potwory
wiec nie wiem o czo chodzi sapus
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeSob Kwi 18, 2015 2:41 pm

Chyba musiałbym powołać ekipę moderującą Sugestie, bo sam nie ogarnę tego wszystkiego analizować i odpisywać, a potem jeszcze robić, gdy mam jeszcze tyle planów.

A przechodząc do tematu:
1. Pod koniec testów zwiększałem share exp, do 5 minut trwania i różnic w poziomach w stosunku 1:3. Tak samo zasięg działania na 60 kratek.
2. Zaraki ma znacznie lepszy defence. Warto zachować jakąś spójność z tym co było w anime, a tam Ulquiorra bardzo dobrze się leczył. Generalnie założenie jest takie, żeby te klasy, które są bardziej podatne na ataki, miały jakąś rekompensatę w postaci leczenia. Choć może faktycznie warto lekko zmniejszyć to leczenie u niektórych.
3. Sam myślałem o leczeniu obszarowym, to całkiem dobry pomysł. Spróbuję sprawić coś takiego u Inoue i Nel.
4. Może... Chociaż na razie jest za mało itemów na to wg mnie, więc póki co odpada.
5. % nie da rady, ale można np. 2x zwiększyć, tylko czy to będzie optymalne?
6. Tak, jest limit attack speedu na 100. Powyżej już nic nie zmienia. Oznacza to atak co pół sekundy. Dwa ataki na sekundę.


Prowokacja mobków dla Sado też w zasięgu. Ale wtedy i dla Renjiego, skoro tyle samo hp mają.
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeSob Kwi 18, 2015 3:03 pm

Tylko zeby ten obszarowy heal leczyl tylko graczy a nie graczy i potworki, ja bym dodal jakies dłuższe questy jak na vasto maske, ze trzeba isc w kilku i powoli zeby to zrobić, bo tak naprawde takich questów dłuższych jest moze 2-3 (vasto/ichigo mask/ichigo robe) shared exp przez 5 minut? łoho xD, myślę że renjiemu się exeta res nie przyda, mało osób nim gra, ciekawe czemu ;o
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeSob Kwi 18, 2015 3:20 pm

1.Nie no exety res dla typowych tanków może być przydatne . Renji jest nie grywalny bo jest gównem Very Happy Szczerze nie wiem co takiego mu brakuje ale niech lepiej wypowiedzą się osoby które nim grały .
2." ale można np. 2x zwiększyć, tylko czy to będzie optymalne" Może nie 2x ale tak z 1,5x wtedy będzie dobre albo porostu początkowe itemki zwiększyć o 1,5x a te na high lvl o 2x ?
3.Może po prostu zablokować attack speed do 100 i tyle ludzie nie będą mieli wątpliwości i na marne nie będą tego skillować.
4.To co Banushin napisał z tymi questami to jest dobre.
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeSro Kwi 22, 2015 11:25 pm

Można też byakuye naprostować na last transie bo jakiś przesunięty w bok jest
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeSro Kwi 22, 2015 11:31 pm

a Zaraki nie dostanie taunta myślałem że to też tank, + można dodać jakiegoś spella z summonem jak da się zrobić który by walił dawał buffy lub leczył lekko ? widziałem takiego na jakimś otsie ;d
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 10:47 am

Summona? zaraki nie ma summon'a rozumiem inoue ale zaraki raczej nie ;p
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 10:50 am

czy chodziło dla Inoue ;d
Powrót do góry Go down
Shires
Admin
Admin
Shires


Nick in game : [Admin] Shires
Liczba postów : 300
Reputacja : 13
Join date : 14/04/2012
Skąd : Polska

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 11:02 am

Zaraki ma prowokację potworów od dawna. A summony raczej odpadają, jakoś niespecjalnie pasują do Bleacha. Szczególnie takie buffujące. Chyba, że by zrobić Tsubakiego dla Inoue, który by atakował?
Powrót do góry Go down
https://bror.forumpl.net/
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 11:14 am

nie lepiej, zeby atakowal i ja leczyl np 100 hp i many na 3 sekundy bo jednak malo ma inoue hp ;p
Powrót do góry Go down
Sapek
Academy student
Academy student
Sapek


Nick in game : Sapek
Liczba postów : 34
Reputacja : 1
Join date : 22/07/2014
Skąd : Polska

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 12:26 pm

Pomysł z Tsubakim jest bardzo dobry ci powiem . Tylko trzeba mu zrobić dobra ilość hp żeby nie padał na hita ;/
Powrót do góry Go down
Yankes
Mieszkaniec Rukongai
Mieszkaniec Rukongai



Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Join date : 09/04/2015

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 4:41 pm

Jestem za tym summonem dal Inoue ;d. A jest możliwość żeby zrobić spell dający shielda? np 3k nie chodzi mi o mana shielda. W ogóle doróbcie więcej postaci ;d będzie fajniej
Powrót do góry Go down
Banushin
Academy student
Academy student
Banushin


Nick in game : Banushin
Liczba postów : 39
Reputacja : 2
Join date : 16/09/2014
Skąd : Kraków

Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 6:44 pm

przed chwilą doszły 2 postacie ..., spell dajacy shield'a? tzn? bo jesli chodzi o taki co daje Statystki to istnieje ów buff i posiada go inoue ;p sprecyzuj bo nie jestem pewien czy o to Ci właśnie chodzi ;d
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Empty
PisanieTemat: Re: Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć   Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cześć, mam parę pomysłów nad którymi można pomyśleć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pare ciekawych nowości
» Sugestii pare [Będę Edytował]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach: Release of Reiatsu :: Bleach: Release of Reiatsu - Gra :: Sugetsie-
Skocz do: